Toate proprietățile
1524 rezultate găsite
Sortare:
Apartament
Apartament 3 camere Crangasi - Constructorilor
Bucuresti • Crangasi
90.000 €
62 mp
3 Camere
An 1961
Apartament
Apartament 3 camere zona Brancoveanu
Bucuresti • Brancoveanu
98.000 €
65 mp
3 Camere
An 1976
Apartament
Militari, langa Politehnica, 3 camere
Bucuresti • Militari
100.000 €
63 mp
3 Camere
Apartament
apartament 3 camere/Berceni/Piata Sudului
Bucuresti • Berceni
94.500 €
67 mp
3 Camere
An 1965
Apartament
Vand apartament 3 camere central
Bucuresti • Central
78.000 €
58 mp
3 Camere
An 1968
Apartament
Vânzare apartament Bucuresti Sector 1
Bucuresti • 1 Mai
98.000 €
58 mp
3 Camere
1 Băi
Apartament
Apartament 3camere de vanzare direct de la proprietar
Bucuresti • Berceni
94.000 €
64 mp
3 Camere
Apartament
Apartament 3 camere Compozitorilor
Bucuresti • Compozitorilor
96.000 €
72 mp
3 Camere
Apartament
Oferta de ap. 3 camere decomandat la 1.450 EUR/m2
Bucuresti • Drumul Taberei
98.000 €
66 mp
3 Camere
1 Băi
Apartament
Apartament de 3 camere, zona D-na Ghica, centrala termica finalizat
Bucuresti • Colentina
92.500 €
87 mp
3 Camere